Prodlužte životnost Vašemu notebooku díky pravidelnému servisu

Stolní počítače a notebooky ASUS patří díky své kvalitě, propracovanému designu a velice kvalitní  technické podpoře mezi uživateli k těm nejoblíbenějším. A právem. Stolní počítače a notebooky ASUS disponují výkonnými procesory a v testech se pravidelně umísťují v první pětici nejoblíbenějších počítačů.

Které notebooky ASUS jsou nejoblíbenější?

Pokud uvažujete o koupi nového notebooku značky ASUS, můžete se inspirovat těmi nejoblíbenějšími značkami.

Asus K55VM-SX102

asus_k55 Tento notebook firmy ASUS patří k velice oblíbeným a hojně prodávaným modelům. Disponuje operační pamětí o velikosti 4 GB, úhlopříčkou displeje 15,6 palců a Intel Core i5, což je velmi výkonný procesor třetí generace. Také velikost disku 750 GB patří zcela jistě k příčině, proč je tento notebook tak oblíben. Samozřejmostí je pak WIFI připojení, výkonná grafická karta či připojení Bluetooth. Jako menší problém by se některým uživatelům mohl jevit počet USB výstupů – tento notebook má pouze  2, což v případě napojení externí klávesnice, tiskárny a myši by mohl být značný problém.

Asus EEE X101CH-RED009U

asus efe

Notebook Asus EEE X101CH-RED009U patří k dalším velice oblíbeným notebookům s dílny firmy ASUS, který ocení zejména méně nároční uživatelé. K jeho hlavním přednostem patří velice příznivá pořizovací cena – tento notebook je možné zakoupit již za cenu od 5.200,- Kč. Velikost operační paměti je 1 GB a velikost matného displeje 10,1 palců. Velikost pevného disku 320 GB také neurazí.Wi-Fi připojení je automatické, bohužel připojení Bluetooth musíte u tohoto typu notebooku oželet. Operační systém Intel~ Atom Dual Core N2600.

Asus UX32VD-R4002X

 asus ux32
Notebook Asus UX32VD-R4002X patří k TOP 10 nejoblíbenějších notebooků a je určen pro skutečné počítačové fajnšmekry. V jeho základní výbavě se můžete těšit na výkonný procesor Intel Core i7, velikost pevného disku 500 GB, 6ti článkovou baterii i připojení k WI-FI a Bluetooth. Podsvícená klávesnice a brilantní displej pak dovedou dílo k dokonalosti. Jediným menším nedostatkem, který se dá tomuto notebooku vytknout je nedořešený touchpad – tlačítka mají hlubší proklik, což může působit některým uživatelům problémy.

Přestože notebooky ASUS patří k velmi oblíbeným značkám a malou poruchovostí, neznamená to, že byste jej nemuseli nikdy servisovat. Stejně tak, jako ostatní spotřební zboží, i notebooky ASUS si zaslouží pravidelný servis PC.